اگر اینجا هستید احتمالا این سوالات در ذهن شماست و یا هنوز نمیتونید تصمیم بگیرید.

نکته اول بگم بریم سراغ سوالات احتمالی ذهن شما…

هر مبلغی که سرمایه گذاری بکنید در دوره جامع تولید محتوا چه 100 تومان چه 1.000.000 تومان گارانتی میشه

خب!!!

اولین سوال شما میتونه این باشه؟ محتوا چیست و من چه نیازی دارم؟

محتوا یک نوع معرفی و اطلاع رسانی محصولات یا خدمات است که در این نوع معرفی شما به مشتری یا مخاطبتان فضای آزاد انتخاب میدید و مشتری با آگاهی کامل و تمرکز در صوتر تمایل محصول یا خدمات شما را تهیه میکند.

از سال 2010 که رشد اینترنت و فضای انلاین شروع شد، دایره انتخاب مشتری ها و بررسی یا تحلیل در میان مشتری ها شکل گرفت و رقابت بازار از دست بزرگان بازار خارج شد و شکل عمومی پیدا کرد. یعنی همه برندها دیگه میتونستن محصولاتشون در بازار عرضه کنن و در مورد محصولشون حرف بزنن. به این حرف زدن و معرفی آزاد محتوا میگن.

حالا در سال 2020 و در حال رسیدن به سال 1400 هستیم، سالی که بعد از بحران های اقتصادی و کرونا دیگه کسب و کار آنلاین و یا بهتر بگم فروش آنلاین دیگه یک انتخاب نیست بلکه یک اجبار شده.

دیگه کمتر مدیری میتونه بگه ما مشتری خودمون دارم نیاز به سایت و رسانه نداریم.

خب تا اینجا متوجه شدیم محتوا چیه. بریم سراغ ادامه سوالات...

سوال بعدی شما میتونه این باشه؟!!!

چرا این دوره تهیه کنم آموزش های شما در اینترنت مگه نیست. بله چرا هست ولی یک فرق یا وجه تمایز میان آموزش های مدرسه محتوا با سایر آموزش های رایگان یا پولی وجود داره و اون اینکه…

شما در هیچ دوره ای نمیتونید به صورت جامع و تخصصی بعد از یادگیری مهارت ابزاری به یادگیری مهارت های اجرایی و کاربردی بپردازید. مهارت های مثل (فروش، بازارایابی، بیزنس، کمپین، برندینگ، طراحی سایت، مدیریت، کوچینگ)

برای مطالعه بیشتر سر فصل های دوره جامع رو ببینید

و یا اگر فکر می کنید مطالعه این صفحه براتون سخته و بی فایده میتونید فرم زیر تکمیل کنید تا یک وقت مشاوره با مدرس دوره با شما هماهنگ بشه و با شما تماس گرفته بشه.

سوال بعدی شما بحث مالی و هزینه دوره میتونه باشه ؟

از کجا پول بیارم، من انقد سرمایه ندارم، خیلی گرونه

برای حل این مسئله شما می تونید از شرایط پرداخت اقساط مجموعه استفاده کنید

که میتونید شرایط اقساط رو  مطالعه کنید

سوال بعدی و خطرناک شما اینکه، من وقت ندارم؟

خوب اگر وقت ندارید پس چرا اصلا میخواید برید دنبال تولید محتوا، چرا میخواید وارد مسیر کارآفرینی بشید، اگر شما برای آموزش وقت نداشته باشید در مسیر فروش و بازاریابی نمیتونید کمپین های موفقی داشته باشید و مجبور میشید یا بازار آنلاین رو ترک کنید یا شکست رو بپذیرید.

بهتون پیشنهاد میکنم

ویدئو های هفته صفر دوره جامع رو به صورت رایگان ببینید

فقیر بودن سخته و سختی داره، کارآفرینی هم سخته و سختی داره (انتخاب با شماست)

سوال بعدی شما اینکه که من هیچ مهارتی ندارم ، هیچ محصولی ندارم ؟

اگر محصول یا خدمات ندارید میتونید از مهارت فریلنسری ( دورکاری ) استفاده کنید و کسب درآمد عالی داشته باشید . شما میتونید با شرکت در این دوره و انجام تمرینات این دوره به یک فریلنسر یا بهتر بگم تولید کننده محتوا تبدیل بشید و ماهانه بیش از 5.000.000 میلیون تومان از داخل منزل درآمد داشته باشید .

اگر تا اینجا باز هم نتونستید تصمیم بگیرید، پیشنهاد میکنم قبل از ترک این صفحه یک فرصت به آینده شغلی خودتون بدید، فرم زیر را تکمیل کنید تا با مدرس دوره یک جلسه آنلاین تصویری 30 دقیقه داشته باشید.

این جلسه برای شما رایگان است و اجباری برای خرید دوره نیست.

این جلسه یک جلسه کوچینگ برای پیدا کردن مسیر درست است (چه در این دوره ثبت نام کنید چه نکنید وظیفه و رسالت ما کمک کردن به شماست)

سوال بعدی شما می تونه عدم آگاهی نسبت به مهارت مدرس دوره باشه؟

علی نجفی زاده مدرس و موسس مدرسه محتوا؛ علی نجفی زاده یکی از مدرسین در حوزه تولید محتواست که بزرگترین افتخار و تمایزش نسبت به سایر مدرسین این حوزه میزان زیاد ورشکستگی و باخت هایش است.

یادگیری نرم افزارهای طراحی یا تدوین و … نمیتونه شما رو به تولید کننده محتوا حرفه ای تبدیل کنه. شما نیاز دارید تجربه های 15 ساله علی نجفی زاده را بخرید.

برای مطالعه رزومه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدرس دوره علی نجفی زاده روی لینک زیر کلیک کنید