مدرسه محتوا چیست ؟

آموزش تولید محتوا همیشه یک هدف و رویا برای ما بوده، ولی این وسط در کنار آموزش های تولید محتوا  همیشه یک کمبود بزرگ فردی احساس میکردیم و متوجه شده بودیم که افراد با اینکه یک آموزش خوب و حرفه ای در اختیار دارند ولی باز هم نمیتونن حرفه ای و عمیق کار کنند و بعد از مدتی خیلی سریع و راحت دست از ادامه مسیر بر میدارند . این عقب نشینی ربطی به جنس آموزش ها از نظر سختی یا سادگی نداشت . 

بعد از کلی تحقیق و تجربه متوجه شدیم که مردم به این خاطر از آموزش ها و مهارت ها دوری میکنن که هدف و چرایی مشخصی در زندگی و کسب و کارشان ندارن، از این رو از واژه مدرسه استفاده کردیم ( مدرسه واقعی یعنی مکانی که شما درس زندگی را در کنار زندگی و علم یاد میگیرید )  و در کنار آموزش های تولید محتوا، دروس توسعه فردی و کوچینگ را قراردادیم این عمل باعث شد نیاز مهارت های تولید محتوا با وجود هدفگذاری و رسالت دقیق از جنس نیاز به خواسته تبدیل بشه . دیگه دانشجو ها از سر نیاز به یادگیری مهارت های تولید محتوا  روی نیاورده بودند، اونا عمیقا حس کرده بودن که برای رشد و توسعه زندگی و کسب و کارشان نیاز به آموزش دارن و خودشان مسیر را انتخاب میکردند و این اتفاق همان چیزی هست که یک مدرسه واقعی باید برای آن تلاش کند . 

اهداف و رسالت مدرسه محتوا در آینده نزدیک

بعد از اتمام دوره جامع تولید محتوا مدرسه محتوا وارد فاز دوره های بیزنس و عملگرایی میشود. در دوره های بیزنس و عملگرایی ما به بررسی لایه های عمیق زندگی و موانع میپردازیم و بیشتر روی موانع رسیدن تمرکز میکنیم تا راه های رسیدن … ” جمله معروف پرویز پرستوی همه یادتون میاد در فیلم مارمولک که میگفت : راه های رسیدن به خدا به عدد آدم هاست ” .

دقیقا همینه، راه های موفقیت خیلی خیلی زیاده، این موانع هستند که این راه ها را کم رنگ یا محو میکنند . امیدواریم با  توکل به خدا  بتوانیم عاشقانه در این مسیر قدم برداریم . 

دوره رایگان چهل قدم، اولین و کاملترین دوره رایگان تولید محتوا در ایران

دوره رایگان تولید محتوای ” چهل قدم ” یکی از همون پازل های رسالت در مدرسه محتواست . هدف ما در مدرسه محتوا فروش محصولاتمون به کسانی است که واقعا بتوانند از محصولات ما در مسیر درست استفاده کنند و اصلا دوست نداریم که محصولات ما به آن دسته از محصولات خریداری شده و دانلود شده در هارد تبدیل شود. ما دوست داریم که مشتریان ما از روی آگاهی و با خواسته واقعی و بدون هیجان یک محصول آموزشی را خرید کنند . دوره چهل قدم دقیقا یکی از زیرساخت های همین طرز تفکر است . شما در دوره چهل قدم ابتدا بدون هزینه کردن وارد یک دوره حرفه ای میشوید و از آموزش های حرفه ای آن استفاده میکنید و وارد فاز کسب و درآمد و اجرایی کردن آموزش میشوید اگر در مسیر این اجرا موفق بودید و اهداف شما شکل گرفت حالا زمان اون رسیده که به صورت حرفه ای در مسیر تولید محتوا قدم بزارید و حالا وقت اون رسیده که با جرات بگم دوره جامع تولید محتوا جز بهترین دوره های آموزشی برای این آینده شغلی و زندگی شماست . 

دوره جامع تولید محتوای مدرسه محتوا

دوره جامع تولید محتوا دقیقا در راستای رسالت و هدف اصلی مدرسه محتوا تولید شده است. در این دوره بلند مدت ما تلاش کرده ایم که شروع دوره را با خودسازی و توسعه فردی و رویکردهای کوچینگ پیش ببریم، تا شما عزیزان با آگاهی کامل و اعتماد به نفس بالاتری مسیر یادگیری را طی کنید و یک باور قدرتمند همیشه گوشه ذهنتان داشته باشید که مسیر موفقیت پیچیده و سخت است …. ولی من میتوانم و به سختی های آن آگاه هستم . 

از این رو به جرات میتوانم به شما بگویم که دوره جامع تولید محتوا توانسته در 5 فصل ابتدایی خود با دقت و پرقدرت و بسیار کامل روی فرایند توسعه فردی شما کار کرده است و اگر کسی به 5 فصل اول اهمیت زیادی بدهد مطمئنا میتواند برگه ضمانتی پر قدرت را برای خود امضا کند . 

مهمترین سرفصل های آموزش مدرسه محتوا

علی نجفی زاده موسس و مدرس مدرسه محتوا

مدرسه محتوا در پشت پرده خودش خارج از همه تشریفات و تعارفات یک مدیر و موسس جوان دارد به اسم علی نجفی زاده کسی که عاشق فیلم و سینما و ایده پردازیه . و مدرسه محتوا و رسالت های این مدرسه با ساختار فکری و جهان بینی 15 ساله علی نجفی زاده شکل گرفته است . شما عزیزان میتونید برای مطالعه رزومه علی نجفی زاده از لینک زیر استفاده کنید . 

برای مطالعه رزومه علی نجفی زاده | کلیک کنید