مدرسه محتوا چیست ؟

آموزش تولید محتوا همیشه یک هدف و رویا برای ما بوده، ولی این وسط در کنار آموزش های تولید محتوا  همیشه یک کمبود بزرگ فردی احساس میکردیم و متوجه شده بودیم که افراد با اینکه یک آموزش خوب و حرفه ای در اختیار دارند ولی باز هم نمیتونن حرفه ای و عمیق کار کنند و بعد از مدتی خیلی سریع و راحت دست از ادامه مسیر بر میدارند . این عقب نشینی ربطی به جنس آموزش ها از نظر سختی یا سادگی نداشت . 

بعد از کلی تحقیق و تجربه متوجه شدیم که مردم به این خاطر از آموزش ها و مهارت ها دوری میکنن که هدف و چرایی مشخصی در زندگی و کسب و کارشان ندارن، از این رو از واژه مدرسه استفاده کردیم ( مدرسه واقعی یعنی مکانی که شما درس زندگی را در کنار زندگی و علم یاد میگیرید )  و در کنار آموزش های تولید محتوا، دروس توسعه فردی و کوچینگ را قراردادیم این عمل باعث شد نیاز مهارت های تولید محتوا با وجود هدفگذاری و رسالت دقیق از جنس نیاز به خواسته تبدیل بشه . دیگه دانشجو ها از سر نیاز به یادگیری مهارت های تولید محتوا  روی نیاورده بودند، اونا عمیقا حس کرده بودن که برای رشد و توسعه زندگی و کسب و کارشان نیاز به آموزش دارن و خودشان مسیر را انتخاب میکردند و این اتفاق همان چیزی هست که یک مدرسه واقعی باید برای آن تلاش کند . 

اهداف و رسالت مدرسه محتوا در آینده نزدیک

ارائه آموزش های باکیفیت و حرفه ای، با متد پروژه محور است. چون اعتقاد داریم که آموزش های ابزار محور برای کسانی که در شروع یک بیزنس یا کسب و کار هستند اثر بخشی ندارد، چون این افراد به علت مشغله های کاری نیاز به راه کارهایی در دل یک پروژه دارند تا مسیر اقدام را برایشان شفاف تر و عمیق به نمایش بگذارد . 

دوره رایگان چهل قدم، اولین و کاملترین دوره رایگان تولید محتوا در ایران

دوره رایگان تولید محتوای ” چهل قدم ” یکی از همون پازل های رسالت در مدرسه محتواست . هدف ما در مدرسه محتوا فروش محصولاتمون به کسانی است که واقعا بتوانند از محصولات ما در مسیر درست استفاده کنند و اصلا دوست نداریم که محصولات ما به آن دسته از محصولات خریداری شده و دانلود شده در هارد تبدیل شود. ما دوست داریم که مشتریان ما از روی آگاهی و با خواسته واقعی و بدون هیجان یک محصول آموزشی را خرید کنند . دوره چهل قدم دقیقا یکی از زیرساخت های همین طرز تفکر است . شما در دوره چهل قدم ابتدا بدون هزینه کردن وارد یک دوره حرفه ای میشوید و از آموزش های حرفه ای آن استفاده میکنید و وارد فاز کسب و درآمد و اجرایی کردن آموزش میشوید اگر در مسیر این اجرا موفق بودید و اهداف شما شکل گرفت حالا زمان اون رسیده که به صورت حرفه ای در مسیر تولید محتوا قدم بزارید و حالا وقت اون رسیده که با جرات بگم دوره جامع تولید محتوا جز بهترین دوره های آموزشی برای این آینده شغلی و زندگی شماست . 

علی نجفی زاده موسس و مدرس مدرسه محتوا

مدرسه محتوا در پشت پرده خودش خارج از همه تشریفات و تعارفات یک مدیر و موسس جوان دارد به اسم علی نجفی زاده کسی که عاشق فیلم و سینما و ایده پردازیه . و مدرسه محتوا و رسالت های این مدرسه با ساختار فکری و جهان بینی 15 ساله علی نجفی زاده شکل گرفته است . شما عزیزان میتونید برای مطالعه رزومه علی نجفی زاده از لینک زیر استفاده کنید . 

برای مطالعه رزومه علی نجفی زاده | کلیک کنید